Archiwum Shoutboxa
avatar
z tego co kojarzę to 30 meczy
avatar
Kajetan - zadzwon najlepiej do Asi Sciepury i zapytaj o to.
avatar
Cześć, mam takie szybkie pytanko. Po ilu meczach zostaje się sędzią rzeczywistym ?
avatar
Ja tylko przypomnę - jeśli ktoś chce mieć dostęp do części zamkniętej dla sędziów - login musi zawierać IMIĘ i NAZWISKO oraz uzupełniony musi być okręg/podokręg. Jak ktoś chce poprawić login na taki który zawiera te dane proszę o PW.
avatar
Najnowsze szkolenie z Bartoszem Frankowskim również w dziale szkolenia w części dla sędziów i obserwatorów.
avatar
W dziale szkoleń dla sędziów i obserwatorów do pobrania są dostępne materiały ze szkoleń które miały ostatnio miejsce.
avatar
Hej, Twoje konto jest nieaktywne bo nie kliknąłeś w link który został wysłany automatycznie. Zobacz folder spam.
avatar
Jak mogę założyć temat czy tam wątek nowy na forum żeby dać klip do analizy?
avatar
Hej Mariusz, przekazałem Twoje zapytanie do zarządu - na ten moment nie ma decyzji o zmianie emblematów wiec zostajemy z tymi co mamy.
avatar
Mam pytanie czy sędziowie będą mieli emblematy sedziowskie z nowym logiem MZPNKRAKOW, a jak będą mieli to kiedy? Dziękuję za odpowiedź.
avatar
Na ten moment widzę nie ma żadnych infomracji nt. poprawek na forum ani na stronie, powoli zaczynam się niepokoić Big Grin
avatar
Cześć Jan, musisz śledzić stronę/forum, zazwyczaj tam są zamieszczane odpowiednie informacje.
avatar
Powodzenia wszystkim na egzaminach dziśSmile. Ja niestety nie będę w stanie dotrzeć dziś, więc chciałbym zapytać czy jest już znany drugi termin egzaminów?
avatar
Z tego co patrzę to ceny raczej normalne - załóż temat w dziale dla kursantów ze wszystkimi pytaniami, to dostaniecie kompleksowa odpowiedz.
avatar
Cześć, temat był poruszany ostatnio na wykładzie z Sebastianem Muchą, a odnosi się on dokładnie do strojów sędziowskich. Na stronie ziny (https://zina.pl/odziez/sedziowskie) jest przecena, nie wiem czy sztucznie wykreowana, czy rzeczywiście są takie obniżki, ale pewnie wielu z kursantów niedługo taki strój zakupi. Może ktoś ze starszych kolegów wypowie się w co warto zaopatrzeć się na początku i czy rzekoma przecena jest rzeczywiście adekwatna do cen takich strojów na co dzień?
avatar
Ja tylko przypomnę ze jeśli ktoś jest sędzia rzeczywistym i chce mieć dostęp do zamkniętej części forum to proszę o PW. Nie ma możliwości obecnie weryfikacji każdej osoby rejestrującej się - dostęp do forum jest automatyczny i domyślnie do części otwartej.
avatar
Cześć Kajetan, oczywiście zaświadczenie o kontynuowaniu nauki możesz donieść w późniejszym terminie (do 21 lutego), nie ma konieczności oddania wszystkich dokumentów na raz.
avatar
Witam. Czy jeżeli oddałem dokumenty lecz nie oddałem zaświadczenia o tym że jestem w szkole średniej (nie wiem jak to ująć, chodze do 1 klasy LO) to mogę na spokojnie dostarczyć samo to zaświadczenie czy muszę od nowa wszystkie dokumenty wypełniać. Pozdrawiam
avatar
Witamy wszystkich nowych użytkowników - miło Was widzieć
avatar