Archiwum Shoutboxa
avatar
Cześć, temat był poruszany ostatnio na wykładzie z Sebastianem Muchą, a odnosi się on dokładnie do strojów sędziowskich. Na stronie ziny (https://zina.pl/odziez/sedziowskie) jest przecena, nie wiem czy sztucznie wykreowana, czy rzeczywiście są takie obniżki, ale pewnie wielu z kursantów niedługo taki strój zakupi. Może ktoś ze starszych kolegów wypowie się w co warto zaopatrzeć się na początku i czy rzekoma przecena jest rzeczywiście adekwatna do cen takich strojów na co dzień?
avatar
Ja tylko przypomnę ze jeśli ktoś jest sędzia rzeczywistym i chce mieć dostęp do zamkniętej części forum to proszę o PW. Nie ma możliwości obecnie weryfikacji każdej osoby rejestrującej się - dostęp do forum jest automatyczny i domyślnie do części otwartej.
avatar
Cześć Kajetan, oczywiście zaświadczenie o kontynuowaniu nauki możesz donieść w późniejszym terminie (do 21 lutego), nie ma konieczności oddania wszystkich dokumentów na raz.
avatar
Witam. Czy jeżeli oddałem dokumenty lecz nie oddałem zaświadczenia o tym że jestem w szkole średniej (nie wiem jak to ująć, chodze do 1 klasy LO) to mogę na spokojnie dostarczyć samo to zaświadczenie czy muszę od nowa wszystkie dokumenty wypełniać. Pozdrawiam
avatar
Witamy wszystkich nowych użytkowników - miło Was widzieć
avatar
avatar
Witaj Janie
avatar
Cześć wszystkimSmile
avatar
Z racji tego, że mamy nowych użytkowników z kursu sedziowskiego z ograniczonym dostępem i łatwo o zamieszanie - jesli ktoś jest sedzią a nie dostał dostępu do wszystkich działów proszę o kontakt
avatar
z tego co wiem kilku sędziów pytało o kurs sędziego futsalu - jeżeli są chętni proszę o kontakt
avatar
A można, jak najbardziej. Coś zrobię!
avatar
@Aleksander a można miniporadnik jak dodawać screeny do postów bo to mało intuicyjne?
avatar
Jak ktoś chce wrzucić jakiś klip bezpośrednio z dysku, w dziale dla nowych na forum jest miniporadnik odnośnie wspólnego konta w serwisie Vimeo.
avatar
Piotr Turcza - może jakaś propozycja wątków do Rozdziału Obserwatorzy?
avatar
Aby był porządek póki co nie może nikt zakładać nowych rozdziałów
avatar
Musisz wejść do jakiegoś rozdziału i tam napisać jakiś nowy wątek lub odpowiedzieć na czyjś post w założonym już wątku.
avatar
Jak ustawić nowy post?
avatar
siema
avatar
Cześć wszystkim - jak przygotowania przedmeczowe?
avatar
Czat już działa Smile